Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Trekking Annapurna Base Camp Trek

Marzy Ci się niesamowita podróż w region Annapurny? Wybierz się z nami w tą niesamowitą podróż, Annapurna trekking już czeka! Polecamy dla miłośników gór kultową wyprawę, jaką jest trekking Annapurna Base Camp Trek! Jest to jedna z najpopularniejszych tras wśród niesamowitych najwyższych gór świata.

Szczególną jego atrakcja jest wyjątkowy 360 - stopniowy widok, który nie jednej osobie zaparł dech w piersi! To miejsce było kiedyś bazą skąd prowadzono większość wypraw w wysokie rejony gór, co czyni to miejsce jeszcze bardziej interesującym. Trekking ten polecamy szczególnie wiosną jest to czas kiedy kwitną przecudownie wyglądające lasy rododendronowe w odcieniach czerwieni. Dzięki nim i tak już wyjątkowy widok na masywy gór, staje się jeszcze bardziej malowniczy i zapierający dech w piersiach. Podczas wybrania się na Annapurna trekking, można wybrać się również na Poon Hill, gdzie można zobaczyć na wieży widokowej jeden z najpiękniejszych widoków na Himalaje.

Poznaj mieszkańców Nepalu podczas trekking Annapurna Base Camp Trek

Bez wątpienia same widoki na trekkingu Annapurna Base Camp Trek, gwarantują niezapomniane wspomnienia, jednak to nie wszystko! Podczas tej wyjątkowej wycieczki do Nepalu można poznać między innymi plemię Gurungów, którzy zamieszkują ten rejon. Jest to wspaniała okazja, aby poznać ich życie codzienne oraz zagłębić się w ich wyjątkową kulturę. Spełnij marzenie i wybierz się z nami w tą niezwykłą podróż na trekking Annapurna!

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.