Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Annapurna Circuit Trek

Gdy chcemy wybrać się w przepiękny region, na trekking wokół Annapurny nie można zapomnieć o wcześniej wspomnianym w ofercie trekkingu Annapurna Circuit Trek, który jest znany jako jeden z najpopularniejszych w Nepalu.

Podczas trekkingu wokół Annapurny będziemy podziwiać niezwykle piękne widoki wielu szczytów znajdujących się właśnie w tym regionie. Czeka nas oglądanie naprawdę wyjątkowych i malowniczych widoków rozpościerających się wokół nas ośnieżonych gór.

Dodatkowo podczas trekkingu mamy szansę poznać kulturę i życie codzienne Nepalczyków, a także podziwiać piękno idealnie dopasowujących się w okolicę zabytków kultury buddyjskiej, a także klasztorów.

Szczególna atrakcją podczas przebywania trekkingu Annapurna Circuit Trek jest możliwość dotarcia na Poon Hill, gdzie jest wieża widokowa z której będzie przepięknie widać wschód słońca tuż nad pasami gór Annapurna Himal.

Sprawdź naszą ofertę trekkingu wokół Annapurny

Nasz biuro organizuje trekking wokół Annapurny w rejonach:

  • Annapurna Circuit Trek,
  • Annapurna Base Camp Trek,
  • Mardi Himal Trek,
  • Ultimate ABC via Annapurna Circuit Trek,
  • Ghorepani Poon Hill Trek,
  • Annapurna Panorama Trek.

W zależności od doświadczenia naszych klientów i ich kondycji fizycznej dobierzemy odpowiednią trasę.

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.