Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Annapurna trekking

Annapurna Panorama Trek

Marzy Ci się wycieczka do Nepalu by podziwiać piękno Annapurny? Annapurna trekking Panorama Trek jest dla Ciebie. Jest to umiarkowanie łatwa wyprawa, która dostarcza naprawdę wielu przeżyć związanych z podziwianiem pięknych widoków.

 

Wyprawa Annapurna trekking Panorama, tak samo jak Annapurna Circuit Trek prowadzi na wieżę widokową znajdującą się na wzgórzu Poon Hill z której można podziwiać malowniczy wschód słońca oraz wyjątkowo piękny widok na Annapurna Himal.

 

Podczas tego trekkingu wokół Annapurny dotrzemy do osady Chomrong, która jest jedną z największych osad Gurungów, gdzie widać panoramę szczytów takich jak Machhapuchhre czy Południowej Annapurny.  Poznamy tam kulturę plemiona Gurung jak i Magar oraz możemy zażyć relaksującej kąpieli w gorących źródłach znajdujących się w niewielkiej miejscowości tuż obok.

Dlaczego warto wybrać Annapurna trekking?

Wybierając się w tę część Himalajów możesz poznać odmienną kulturę niż tą, w której żyjesz na co dzień. Pyszna, kolorowa hinduska kuchnia zachwyca swoimi aromatami, serdeczność Nepalczyków sprawia, że zmieniamy swoje podejście do ludzi a ich kultura i tradycja uczy nas pokory i cierpliwości. Wybierz Annapurna trekking, a doznasz doświadczeń jakich jeszcze nie spotkałeś w swoim życiu.

 

Annapurna trekking

 

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.