Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Annapurna trekkingAnnapurna trekking

Wybierz trasę odpowiednią dla siebie

Annapurna to pasmo górskie, które znajduje się w najwyższych górach świata. Znajdują się tam trzy ośmiotysięczniki: Annapurna I, która mierzy ponad 8 091 m n.p.m., Dhaulagiri  - 8167 m n.p.m. i Manaslu - 8156 m n.p.m. Miejsce to przyciąga turystów z całego świata, gdyż znajdują się tam ścieżki, które prowadzą przez najpiękniejsza zakątki tej części Himalajów. Większość z nich decyduje się na Annapurna trekking, dzięki czemu mogą podziwiać różnorodność pejzażu nepalskiej krainy.

Nasza firma organizuje Annapurna trekking w różnych regionach tego pasma górskiego, dla tych dobrze doświadczonych górołazów, jak i tych mniej. Wśród naszej oferty znajdziecie wycieczki na:

  • Annapurna Circuit Trek,
  • Annapurna Base Camp Trek,
  • Annapurna Panorama Trek,
  • Ghorepani Poon Hill Trek,
  • Ultimate ABC via Annapurna Circuit Trek,
  • Mardi Himal Trek.

Są to trasy Annapurna trekking o różnym stopniu trudności. Wszystkie prowadzą przez wspaniały krajobraz, rozpoczynający od tarasu pól ryżowych, przez lasy rododendronowe kwitnące wiosną, osady Gurungów, kończąc na wspaniałej przełęczy Thorong La.

Poznaj hinduską kulturę dzięki Annapurna Trekking

Wyprawa na Annapurna trekking to nie tylko możliwość zobaczenia przepięknych krajobrazów pasm górskich, dolin, przepływających przez nich rzek i ogromnych jezior. Wybierając się w taką wyprawę możesz zażyć kąpieli w gorących źródłach, poznać kulturę, tradycję oraz życie codzienne rdzennych mieszkańców i plemion zamieszkujących górskie wioski. Poznasz hinduską - kolorową i pyszną - kuchnię, a także zobaczysz niezwykłą florę i faunę, której nie zobaczysz w innym miejscu globu ziemskiego.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zobaczysz pełny opis oferty Annapurny trekking naszego biura podróży oraz znajdziesz kontakt do naszych pracowników.

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.