Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Annapurna trekking

Annapurna Circuit Trek

Najpopularniejszy trekking w Himalajach

 

Trekking to nie wspinaczka, tylko forma turystyki, polegająca na pieszej wędrówce  wzdłuż szlaków trekkingowych. Nic dziwnego, że świat oszalał na punkcie treku. Mając naturę na wyciągnięcie ręki, możemy bez wahania czerpać siłę z magicznej aury górskich szczytów. Najczęściej planuje się treki trwające od 4 do 5 godzin, ale niektóre trwają też 7 godzin. Wszystko zależy do trasy i stopnia jej trudności.

Jednym z najpopularniejszych trekkingów w Nepalu jest Annapurna trekking Circuit - ta trasa dla turystów jest już nazywana kultową, ze względu na ilość turystów odwiedzających ten magiczny zakątek gór w Nepalu. Cały region Annapurna jest niesamowicie malowniczy, wiedzie bowiem dookoła świętej góry Annapurna, Manaslu, Gangapurnę, Tilicho, Thorong, Niligiri, Dhaulagiri - Wszystkie te szczyty są ośnieżone, widoki zapierają dech w piersi. Cały trekking rozpoczyna się wyprawą do Bulbule (195km od Kathmandu).

Jeśli wiesz już co nieco o trekkingu Annapurna i jesteś tym zainteresowany, to koniecznie musisz spróbować! Jest to doskonała forma relaksu i aktywnego spędzania czasu! Teraz pojawia się pytanie, gdzie najlepiej wybrać się na trekking?

Kiedy wybrać się na Annapurna trekking?

Nasze biuro organizuje Annapurna trekking 2 razy do roku, kiedy warunki do wyjścia w góry są najbardziej odpowiednie. Odbywają się w miesiącach takich jak:

  • Marzec - Maj,
  • Październik - Grudzień.

Dzięki temu możemy podziwiać rozwijającą się roślinność, a także skorzystać z górskich atrakcji zimą. Zapraszamy do kontaktu.

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.