Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Internet w Nepalu

Dostęp do sieci w Nepalu

 

Wybierając się na trekkingi w Himalajach, warto dobrze się przygotować. Oprócz skompletowania potrzebnego ekwipunku, musimy również uzupełnić swoją wiedzę, na najbardziej podstawowe tematy dotyczące Nepalu. Wszystko może się przydać.

W dobie Internetu warto upewnić się, czy będziemy mieli możliwość łączenia się z siecią w Nepalu, nie tylko podczas pobytu w dużych miastach, takich jak Katmandu. Czy wybierając się na trekking wciąż będziemy mieć możliwość skorzystania z Internetu?

Internet na trekkingu Annapurna Circuit Trek

Niestety nie da się powiedzieć jednoznacznie jak to wygląda. Świat się rozwija dostęp do sieci z każdym dniem jest coraz lepszy, a biorąc pod uwagę to, że Annapurna Circuit Trek jest w czołowych trekkingach w tym kraju tam też powstają nadajniki, miejsca gdzie można mieć darmowy dostęp do sieci. Podczas trekkingów, rzadko zdarza się tak aby całymi dniami nie złapać zasięgu czy nie mieć możliwości podłączyć się do prądu.

Jak to jest?

Z dostępem do Internetu podczas wycieczki do Nepalu nie ma problemu. Jest on dostępny w hotelach, miejscach dla turystów oraz w licznych kafejkach internetowych. Na szlakach trekkingowych w Himalajach również możemy spotkać się z możliwością skorzystania z Wi-Fi, ale nie należy spodziewać się zawrotnej prędkości ładowania się stron.

Warto zaznaczyć, że jeśli potrzebujemy częstego łączenia się z rodziną czy znajomymi podczas pobytu w Himalajach, radzimy zakupić lokalną kartę SIM. Dla planujących trekking to świetne rozwiązanie, więc bez problemu będziemy mogli pochwalić się swoją niesamowitą podróżą do Nepalu w Internecie!

Wybierając się na trekking w Himalajach warto skorzystać z uroków urlopu i odciąć się od życia, które wiedziemy na co dzień i zachwycać się pięknem azjatyckiej krainy.

 

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.