Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Trekking w Himalaje

Nepalskie rarytasy

 

Kiedy przejadła Ci się przesolona zupa pomidorowa i postanawiasz szukać nowych, egzotycznych smaków, by nieco dopieścić swoje kubki smakowe, doskonale trafiłeś! Szczególnie godną polecenia kuchnią jest kuchnia nepalska, w której bogactwo aromatów i przypraw przekonają nawet największego niejadka. Własne tradycje kulinarne Nepalu, mimo licznych wpływów hinduskich bez wątpienia Cię zachwycą.

Narodową potrawą Nepalczyków jest dal bhat, której podstawą jest sos z soczewicy i ryż. Takie śniadanie zapewni Ci energię podczas trekking w Himalaje. Będąc w Nepalu, koniecznie musisz spróbować pierożków momo. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz wersję bezmięsną, czy gotowaną, czy smażoną na oleju. Z pewnością zaspokoją nagły głód.

Polecamy próbować jedzenia w lokalnych knajpach w Nepalu. To gwarancja świeżości i jakości, a przy tym nie wydacie fortuny na jedzenie. Po kulinarnej podróży po Nepalu, możesz z pełną kieszenią i brzuchem ruszać na trekking w Himalaje!

Niesamowite widoki podczas trekkingu w Himalajach

Wybierając się na trekking w Himalaje nie tylko spróbujesz pyszności hinduskiej kuchni, ale także zobaczysz niesamowitą panoramę największych gór świata, poznasz buddyjską kulturę, oraz poznasz codzienne życie rdzennych mieszkańców.

Nasze biuro organizuje trekking w Himalaje w różnych ich zakątkach, zaczynając od dolin znajdujących się wśród wysokich górskich szczytów, po bazy znajdujące się na wysokości kilku tysięcy kilometrów nad poziomem morza. Więcej o naszej ofercie przeczytasz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

trekking w Himalaje

 

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.