Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Trekking w Himalajach

Wyjazdy do Nepalu

Miejsce bijące rekordy popularności pod względem ilości osób uprawiających trekking jest Nepal i Himalaje. Bazując na doświadczeniu naszego biura podróży jesteśmy w stanie zapewnić Wam wspaniałe przygody wśród himalajskiego krajobrazu. Trekking w Himalajach zdecydowanie należy do najpiękniejszych na całym świecie (w tym Annapurna Circuit Trek), a trasy różniące się stopniem trudności i długością są w stanie zaspokoić potrzeby każdego podróżnika.

Z nami wybierzesz się na rodzinne trekkingi, które każdy jest w stanie przejść. Jednak jeśli jesteś ambitnym podróżnikiem pokażemy Ci trekkingi w Himalajach dostępne tylko dla osób najsprawniejszych fizycznie. Jesteśmy w stanie to wszystko przygotować specjalnie dla Ciebie. Zabierzemy Cię w różne zakątki największych gór świata:

  • do regionu Mount Everest,
  • Annapurna Trek,
  • Langtang Trek,
  • Upper Mustang Trek,
  • Manaslu Trek,
  • Wyprawa Around Valley Trek.

Trekking w Himalajach

Trzeba podkreślić, że trekking w Himalajach nie jest zarezerwowany tylko dla zaawansowanych podróżników. Nasi doświadczeni przewodnicy każdemu zapewnią bezpieczeństwo podczas wyprawy. Każdy może pojechać do Nepalu i rozpocząć tutaj swoją przygodę z trekkingiem, razem z nami.

Nepal to miejsce, którego na pewno nie zapomnisz, a to przez ujmującą bliskość Himalajów, najwyższych gór świata!

Gwarantujemy bezpieczeństwo i niezapomniane przygody!

 

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.