Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Nepal wycieczka

Najpiękniejsze doświadczenie w twoim życiu

Jesteś osobą, która lubi czerpać z życia to co najpiękniejsze? Lubisz podróżować po świecie, poznawać nową kuchnię, ludzi, miejsca i architekturę? Pragniesz podziwiać piękne krajobrazy i sprawdzać granicę swojej wytrzymałości? Nepal wycieczka gwarantuje doświadczenia duchowe jak i te wytrzymałościowe. Wybierając to miejsce na swój urlop podejmujesz jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu. Niezwykły krajobraz azjatyckiego kraju, jakim jest Nepal zapada głęboko w pamięć, a sama wyprawa do tego miejsca, sprawia, że zmienia się zupełnie podejście do życia.

Wspaniała, serdeczna miejscowa ludność, jaką spotkamy wybierając się na wycieczkę do Nepalu, wzbudza nas sympatię oraz chęć pomocy innym ludziom. Dzięki Nepalczykom możemy zasmakować wspaniałej, kolorowej i niezwykle aromatycznej kuchni hinduskiej, która dodaje energii, poprawia nasze samopoczucie oraz pobudza kubki smakowe na nowe doznania smakowe.

Wybierając się do Napal wycieczkę, będziemy podziwiać panoramę majestatycznych Himalajów, które swą monumentalnością zapierają dech w piersiach każdego turysty i podróżnika, poznać nieznaną dotychczas roślinność i zwierzęta, niewystępujące w żadnym innym zakątku świata.

Nepal wycieczka to także wyprawa do miejsca, gdzie panuje zróżnicowany krajobraz - od pustynnych stepów, przez subtropikalną aż po ośnieżone szczyty największych gór świata.

Oferta w Nepalu wycieczka, która zapewni Ci wiele wrażeń

Nepal nie należy do największych państw na świecie, jednak zdecydowanie do tych najpiękniejszych. Wybierając się tutaj na urlop warto zarezerwować więcej wolnego czasu, gdyż zróżnicowanie terenu zachęca do zwiedzenia go w każdym zakątku tej części Azji.

Jesteśmy biurem turystycznym, które od wielu lat organizuje różnego rodzaju wycieczki do Nepalu. Wielu klientów z całego świata zaufało nam, a dzięki szerokiej ofercie chętnie z niego korzystają. Organizujemy wycieczki Nepal:

  • jedno i kilkunastodniowe,
  • safari,
  • w miejsce historyczne Nepalu,
  • trekking w Himalaje,
  • wycieczka helikopterem nad Himalajami,
  • wspinaczkę na najwyższe szczyty świata.

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zorganizujemy Nepal wycieczkę.

Nepal wycieczka

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.