Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Trekking Himalaje

trekking Himalaje

Wyprawa dla każdego podróżnika

Jesteś zapalonym górołazem i w swoim życiu marzysz o tym, by zdobyć ośmiotysięcznik? Chcesz odbyć podróż w jeden z najpiękniejszych regionów świata, który znajduje się na terenie Azji, a dokładniej w Nepalu? Trekking Himalaje pozwoli Ci dojść na szczyt wybranego ośmiotysięcznika, a także podziwiać zróżnicowany krajobraz tej magicznej krainy.

W Nepalu każdy znajdzie coś dla siebie - górołazi wybiorą się na trekking Himalaje; osoby, które uwielbiają podziwiać przepiękną panoramę gór, ale z pewnych względów nie mogą wybrać się w ich wyższe piętra, mogą robić to z dolin, znajdujących się wśród szczytów najwyższych gór świata; osoby, które pragną poznać buddyjską kulturę i hinduską kuchnię, a także floryści i zoolodzy, spotkają tutaj ich gatunki, które nie pojawiły się w żadnym innym zakątku naszej planety.

Gdzie wybrać się na trekking Himalaje?

Ze względu na rozległy krajobraz Nepalu, nasze biuro oferuje trekking Himalaje w ich różne zakątki. Organizujemy wyprawy od podstaw - loty lotnicze, nocleg w najlepszych hotelach, oraz przewodnictwo i wyprawy w najwyższe góry świata. Organizujemy wyprawy dla osób doświadczonych w wyprawach górskich, ale także dla tych, których kondycja fizyczna nie jest w najwyższej formie. Swoich podopiecznych możemy zabrać na trekking Himalaje, w regiony takie jak:

  • Wyprawa Around Valley Trek - jest to jeden z najłatwiejszych szlaków, z którego można podziwiać zachwycającą panoramę wschodniej części gór; jest to dobra opcja dla osób, które nie mają czasu na kilkunastodniowe wyprawy.
  • Upper Mustang Trek i i II - dolina ta jest mocno ograniczona turystycznie. Mogą wejść tam osoby ze specjalnym pozwoleniem. Trasa przez tą dolinę wiedzie przez pustynne okolice, które zbliżone są do charakteru tybetańskiego płaskowyż i kończy w Lo Manthang;
  • Mount Everest Trek - zabiera nas w samo serce Himalajów;  Widok na ogromne, monumentalne szczyty lodowców zapiera dech w piersi, każdemu, kto wybierze się na trekking Himalaje;
  • trekking w regionie Annapurny - trekking Himalaje w te regiony gór zapewni nami zróżnicowany krajobraz Nepalu, zobaczymy ośnieżone szczyty, a także pustynne stepy i wieloraką roślinność - od subtropikalnej, przez alpejską, aż po wysokogórską;
  • Manaslu Trek - zapewni Ci niesamowite doświadczenia związane z kulturą buddyjską, podczas tej wyprawy poznasz miejscową tradycję i kulturę, spróbujesz hinduskiej, pysznej kuchni, a także zobaczysz niezwykła panoramę Himalajów;
  • Trekking w regionie Langtang - jest to jedna z najpiękniejszych dolin Nepalu, która otoczona jest niesamowitymi siedmiotysięcznikami. Jest to idealne miejsce na urlop, dla osób spokojnych, pragnąć podziwiać i spróbować nepalskiej kultury.

Wybierając trekking Himalaje spędzisz najpiękniejszy urlop w sowim życiu. proponujemy wybrać się tutaj na dłuższy czas, gdyż warto zobaczyć każdy zakątek tej azjatyckiej krainy. Jest ona zachwycająca, monumentalna, pełna pięknych widoków i niezwykłych doświadczeń.

 

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.