Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

trekking w HimalajeTrekking w Himalaje

Zobacz jeden z najpiękniejszych rejonów świata

Marzysz o wakacjach w odległym zakątku świata, gdzie spotkasz inną kulturę, poznasz smaki kuchni, której nie miałeś okazji dotychczas degustować i zobaczysz przepiękne krajobrazy? W takim razie nasze biuro zaprasza Cię na trekking w Himalaje. Najwyższe góry świata zachwycają swą monumentalnością, a zróżnicowany krajobraz przyciąga najbardziej zapalonych podróżników. Wybierając te formę aktywności, zobaczymy tam aż osiem najpotężniejszych szczytów świata, których widok wbije się w twą pamięć do końca życia.

Himalaje położone są na terenie Nepalu - miejsca bardzo zróżnicowanego krajobrazowo. Wybierając się na trekking w Himalaje zobaczymy pustynne stepy, subtropikalną dżunglę, liczne doliny, położone wśród najwyższych szczytów świata, pola ryżowe, a także przy odrobinie szczęścia, zobaczymy gatunki zwierząt, które są zagrożone wymarciem, np. Irbisa śnieżnego.

 

Miejsca, w które możemy wybrać się na trekking w Himalaje

Jako biuro turystyczne oferujemy trekking w Himalaje, w różne jego zakątki. W zależności od doświadczenia podróżnika, jego kondycji fizycznej i zainteresowań proponujemy trekking w miejsca, takie jak:

  • w region Mount Everestu (8 848 m n.p.m.) - wyprawa na najwyższy szczyt świata prowadzi w serce Himalajów. Wokół tej góry znajdują się również inne szczyty takie jak Lhotse (8 501 m n.p.m.) czy Cho Oyu (8 201 m n.p.m.). Widok tych gór zachwyci każdego zapalonego górołaza;
  • w region Annapurny - wybierając się na trekking wokół tej góry zobaczymy niesamowity krajobraz całego Nepalu. Od pól ryżowych, przez subtropikalny klimat, aż po ośnieżone szczyty gór. Spotkamy tam również niezwykłą roślinność górską oraz zwierzęta, których gatunki nie spotkamy w innym miejscu na świecie;
  • trekking w Himalajach w regionie Langtang - wybierając się na wycieczkę do doliny Langtang, która otoczona jest przez pasmo siedmiotysięczników, zobaczymy szczyty takie jak Langtang czy Jugal;
  • Upper Mustang Trek I i II - do tej doliny mogą wejść tylko nieliczni. Ze względu na bogatą i niespotykaną roślinność, dostęp do tego miejsca, mają turyści ze specjalnym pozwoleniem;
  • Manaslu Trek - wybierając się w ten region poznamy wiejską stronę Nepalu, gdzie można podziwiać piękna górską panoramę, a także poznamy prawdziwą buddyjską kulturę oraz pyszną, miejscową kuchnię;
  • Wyprawa Around Valley Trek - wyprawa zaczyna się od miejsca, położonego niedaleko stolicy Nepalu, jaką jest Kathmandu. Jest to idealna opcja dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, a chcą zobaczyć piękne krajobrazy himalajskich gór.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat trekkingu w Himalaje, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie pełną ofertę naszego biura oraz kontakt telefoniczny do naszych pracowników.

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.