Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

Trekking wokół Annapurny

Zobacz jedną z najniebezpieczniejszych gór na świecie

Trekking wokół Annapurny cieszy się co roku zainteresowanie wielu turystów. Ta monumentalna góra uchodzi za jedną z najniebezpieczniejszych na świecie. Wybierając się w ten rejon Nepalu zobaczymy trzy z dziesięciu ośmiotysięczników w Himalajach:

  • Annapurna I - 8091 m n.p.m.,
  • Dhaulagiri - 8167 m n.p.m.,
  • Manaslu - 8156 m n.p.m.

oraz niesamowity horyzont tych majestatycznych gór. Wybierając się na trekking wokół Annapurny zachwycą swym obliczem, różnorodne krajobrazy od pól ryżowych, przez subtropikalną dżunglę, kończąc na ośnieżonych szczytach najwyższych gór świata.  Przy odrobinie szczęścia spotkamy także wspaniałe gatunki zwierząt, którym grozi wyginięcie, górskie ssaki typowe dla tego regionu świata, oraz piękną wysokogórską, subtropikalną, pustynną roślinność.

Różnorodne miejsca zwiedzane przy trekkingu wokół Annapurny

Lubisz adrenalinę i od lat fascynują Cię duże wysokości? Zdobywasz górskie szczyty, ale chcesz przekraczać swoje granice i pragniesz osiągać wciąż wyższe góry świata? Trekking wokół Annapurny prowadzi przez przełęcz Thorong La, położonej na wysokości 5 416 m n.p.m. Szlak jest długi i wymagający, ale widoki jakie zobaczymy po drodze rekompensują cały trud wyprawy. Po drodze spotkamy się z niesamowitą kulturą, tradycją i życiem codziennych rdzennych mieszkańców.

trekking wokół Annapurny

Jeśli jesteś osobą, która nie lubi nudy, podejmuje wyzwania i sprawdza się w różnych warunkach klimatycznych- trekking wokół Annapurny będzie dla Ciebie przygodą, której nie zapomnisz do końca życia.

 

 

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.