Annapurna Circuit Trek

Wspaniałe trekkingi w regionie Annapurna - sprawdź je wszystkie

trekkingi w Himalajach

Trekkingi w Himalajach

Uwielbiasz góry, jesteś zapalonym górołazem i pragniesz zdobywać wciąż nowe szczyty? W twoich marzeniach jest wybrać się w najwyższe góry świata jakimi są Himalaje? Przez 6 miesięcy w roku nasze biuro organizuje trekkingi w Himalajach, w różne ich zakątki i szczyty gór. W zależności od doświadczenia i kondycji fizycznej naszych klientów oferujemy wyprawy w regiony Himalajów, takie jak:

  • Mount Everest - wyprawa organizowana jest na różnych wysokościach tej góry, najwyższy punkt podczas trekkingów w Himalajach na najwyższej górze świata, osiągamy przy jej ostatniej bazie na wysokości 5 364 m n.p.m.;
  • Annapurna - jest to jedna z najniebezpieczniejszych i najtrudniejszych gór świata, dlatego ofertę wyprawy polecamy dla doświadczonych górołazów;
  • Dolina Mustang - niegdyś osobne królestwo Nepalu; charakteryzuje się niezwykle piękną roślinnością, dlatego wstęp do niej mają osoby z pozwoleniem Urzędu Imigracyjnego (nasze biuro zajmuje się jego uzyskaniem);
  • Dolina Langtang - jest to idealne miejsce dla urlopowiczów, bowiem piękne krajobrazy zapierają dech w piersiach i karmią naszą ciekawość świata niezwykłymi doświadczeniami, jakie przeżyjemy w tym miejscu;
  • Manaslu - wybierając trekkingi w Himalajach w te regiony poznamy wiejskie regiony Nepalu, poznamy rdzennych mieszkańców oraz spróbujemy pysznej, hinduskiej kuchni;
  • Wyprawa Around Valley Trek - wyprawa rozpoczyna się nieopodal Kathamndu, jest to idealna wycieczka dla osób z ograniczoną ilością czasu, które chcą podziwiać piękną panoramę Himalajów.

Wybierz się na przygodę swojego życia podczas trekkingów w Himalajach

Wybierając tę formę urlopu zapewniasz sobie niezwykłe doświadczenia duchowe, widoki, jakich nie spotkasz w innym miejscu na świecie oraz sprawdzisz granicę swojej wytrzymałości. Różnorodność krajobrazu Nepalu podczas trekkingów w Himalajach zachwyca najbardziej wybrednych podróżników i turystów, którzy potrzebują głębokich doznań życiowych.

Trekkingi w Himalajach organizuje nasze biuro turystyczne, któremu zaufało już tysiące klientów z całego świata. Zapraszamy.

 

 

Wyprawy do Nepalu

Jeśli jesteś chociaż trochę aktywny fizycznie, trekkingi w Nepalu stoją przed Tobą otworem. Jesteśmy firmą, która zorganizuje wyjątkowe wycieczki, wyprawy, wspinaczki na terenie całego Nepalu - Regionie Świata z najwyższymi górami.

Annapurna

Annapurna to region gór Nepalu, który jest najchętniej odwiedzany. Jest bardzo popularny ze względu na widoki i dostępność, najlepiej zdobywać je na przełomie jesieni i wiosny, kiedy pogoda jest najlepsza na wspinaczki.

Wycieczki do Nepalu

Chcesz zobaczyć coś niezwykłego? Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny wspaniałą wycieczkę po Nepalu do doliny Kathmandu. Wystarczy zaledwie kilka dni, skorzystaj z naszej oferty a niezapomnisz tego do końca życia.

Annapurna cirtuit trekking - Nasza firma działa od 2009 roku jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wyjazdów tursytycznych do Nepalu. Pomagamy naszym klientom zobaczyć wyjątkowe góry - najwyższe na świecie - wspaniałą przyrodę, cudowne zwierzęta.